A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Буської міської ради"

Психологічна скарбничка

Інформаційна платформа протидії кібербулінгу

Дорослі та діти, які стикнулися з кібербулінгом або прагнуть створити навколо себе безпечне онлайн-середовище можуть скористатися інтерактивною онлайн-платформою. Вона об’єднує практичні поради психологів, юридичні рекомендації, реальні історії людей, які стикнулися з різними проявами булінгу в інтернеті, а також рекомендації корисних ресурсів, фільмів і подкастів про інформаційну безпеку.

17:10 07.12.2023

“Сила усмішки”: для дітей створили безплатну терапевтичну гру

Для дітей, їхніх батьків і освітян створили безплатну психологічну гру “Сила усмішки”. Гра сприяє розслабленню, налагодженню тіснішого контакту з тілом та емоційному зціленню дітей від 4 років. Її автори – відома дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз і ГО “Смарт освіта”.

16:40 07.12.2023

Освітній серіал " Базові знання про гендер"

В Україні створили освітній серіал для підлітків “Базові знання про гендер”, який пояснює, чому гендерним стереотипам не місце в житті сучасної молоді та як з ними можна боротися.

16:35 26.10.2023

Посібник “Дорослі в ресурсі: як допомагати собі та дітям”

В Україні створили спеціальний посібник “Дорослі в ресурсі: як допомагати собі та дітям”, який містить дієві методи та способи самопідтримки й підтримки дітей в емоційному і загальному психологічному плані.

15:44 26.10.2023

Вхід для адміністратора